Autokaitse süsteem DataDot

LogoData

DataDot™ on kõrgtehnoloogiline sõidukite identifitseerimise süsteem, mis vähendab oluliselt auto vargusriski.

DataDot märgistus muudab sõiduki vargale ebaatraktiivseks – ta teab, et seda autot või tema osi müüa on nagunii võimatu.

Auto põhilistele ja hinnalisematele osadele kantakse markeerimisprotsessi käigus kuni 10 000 kõrgtehnoloogilist mikropunkti. Iga 1,2 mm suurune täpike sisaldab numbrikombinatsiooni, mis jääb selle auto unikaalseks identifitseerimise koodiks ning kantakse Eesti Autoregistrikeskuse (ARK) registrisse ning sõiduki registreerimistunnistusele (tehnilisse passi). Märgistatud sõidukite andmed sisestatakse koheselt DataDot rahvusvahelisse andmebaasi.

Punktidega kaetud piirkonnad helendavad ultravioletvalguses, mistõttu on ametiisikutel lihtne leida autol DataDot punkt, lugeda sellelt mikroskoobiga informatsioon ning identifitseerida auto ja tema tegelik omanik vaid mõne minuti jooksul.

DataDot esinduste andmebaasid on üle maailma omavahel ühendatud ning see võimaldab märgistusega autot identifitseerida kõikjal.

Meie firma on ametlik DataDot esindaja Eestis. Hinnapakkumise saamiseks helistage meie infotelefonile või saatke päring e-posti aadressile.

Esitage oma küsimus siin

Kui soovite täpsemat hinnapakkumist, helistage numbrile ( +372 555 15 885 ) või saatke hinnapäringu e-postile: autoklaasid@gremylux.ee

svs-games.com